Open Bee Scan Viewer


Bugünün ofis ortamında çalışan başına yüksek oranda kağıt döküman miktarı kolaylıkla muhafaza edilmekte ve aranıp bulunabilmekte. Kağıt arşivlerinden ilgili belgeyi ve gerekli bilgiyi arayıp bulmak için kaybedilen zaman ve para çok ciddi boyutlardadır.

Belgelerin dijital ortama aktarılması dahi, bu işlem mantıksal olarak kaydedilmediği sürece, kurumsal dosya sunucularının dizinlerine ve alt dizinlerine kaydedilen belgelerin bulunmasının zorluğunu bilmeyen kişiler için değersiz olarak kalmaktadır. Her ortamda kullanılan önemli tekrarlardan oluşan belgelerin hepsi bir kaç belirleyici kelimeler içermektedir. Doğru şekilde indekslendiyse bu kelimeler kolaylıkla bulunabilir.

Bir başka gerekli talep ise taranmış belgeler içerisinden tam metin arama yapabilme özelliğidir. Taranmış bir belgenin içerisinden herhangi bir içeriği aramak bir çok ofis ortamının şu an ihtiyaç duyduğu veya gelecekte ihtiyaç duyacağu bir taleptir. Çoğu küçük ve orta ölçekli ofis ortamının belgelerin içeriklerine göre arama yapmak ve bu belgelere kullanım ömürleri boyunca kolay kullanımlı bir arabimden ulaşabilecekleri bir yazılıma ihtiyaçları vardır.

Open Bee™ Scan Viewer bu işi yapmak için tam donanımlı bir paket sunmaktadır.